Види на Україну з укриття під назвою “бендега”

  Укриття, яке ви бачите на фото, має назву “бендега“. В ній дуже темно і сиро, в неї, інколи, затікає вода. В ній холодно взимку і парко влітку. В ній завжди осипається земля і потрапляє в спальник, у волосся, на обличчя. В ній завжди повно мишей, які повзають по голові або прогризають одежу. Просинаючись ви маєте витягти з “бендеги” всі речі (якщо нема дощу), бо за ніч вони страшенно відсиріли.

  “Бендега” не врятує від прямого потрапляння міни. В “бендезі” вас може живцем поховати, якщо прильот буде достатньо близько…

  Жити в “бендезі” неважко. Це неймовірно, але навіть до таких умов можна звикнути, якщо розумієш, для чого все це. Важко прокинувшись вранці зʼясувати, що Слуги на чолі з [самі знеєте ким і від кого] знову щось вкрали: ЯЙЦЯ по 17, ЯБЛУКА по 52, УНІФОРМА втричі дорожча за ринкову, необґрунтовані транші мільйонів гривень на рахунки кумів і друзів “шапіто-95”.

  Жити в “бендезі” неважко. Важко щодня собі усвідомлювати, що огидне, мерзенне бидло з церкви “гнусявого осліка”, спокійно бродить в тилу в рожевих шортіках, – “оні же за мір галасавалі, їм нільзя вакоп”, – і дискутують на тему: «ну крадьот, но он же наш пацан».

  Жити в “бендезі” неважко. З неї важко дивитись на весь оцей лютий треш – тріумф бидла і підлості, – бо ракурс звідси абсолютно неймовірний…

  Анатолий Зозуля (передрук)

НАГАДУЄМО:

Затримали російського воєнного злочинця, який по-звірячому вбивав українських військовополонених (фото 18+)