Замінована територія України дорівнює площі чотирьох Швейцарій

  На сьогоднішній день замінована територія України дорівнює площі чотирьох таких країн, як Швейцарія. Для знешкодження вибуховонебезпечних предметів, які на цій території знаходяться,  знадобиться близько 10 років. Про це під час брифінгу заявила заступник міністра внутрішніх справ Мері Акопян.


  За її словами, від початку широкомасштабного вторгнення рфії піротехніки лише ДСНС залучалися 38 тисяч разів і знешкодили майже 30 тисяч вибухонебезпечних предметів, у тому числі 2155 авіабомб.


  Також підрозділами вибухотехнічної служби Національної поліції України обстежено територію близько 15 тисяч гектарів. Вилучено 150 тисяч вибухонебезпечних предметів. Ще 24 тисячі небезпечних предметів у рамках роботи Національної поліції та Національної гвардії було знешкоджено.


  “Майже всі підрозділи МВС залучені до знешкодження вибухонебезпечних предметів і динаміка величезна. Якщо ми рухатимемося такими темпами, то за кілька тижнів ми зможемо задекларувати 500 тисяч вибухонебезпечних предметів, які ми знешкодимо”, – додала Акопян.

 

Заставка НАГАДУЄМО
нова