За тиждень на росії розпочнеться мобілізація: війна триватиме ще і наступного року

  Якщо реально поглянути на ситуацію, то мобілізація на росії триває з квітня 2022 року і, попри всі заяви бункерного пацюка, не припинялась ні на день. Під час “масової мобілізації” вдалося “сволочь на призовні пункти” від 300 до 400 тисяч “добровольців”. Третину одразу кинули без підготовки у бій і заткнули ними “дірки” на Луганщині та Херсонщині.


  На 23 рік в планах кремля відмобілізувати від 500 тисяч до 1 мільйона осіб, щоб створивши значну чисельну перевагу, досягти “переломного моменту у війні”. І це абсолютно не залежить від того, чи буде при владі “путлєр”, чи його замінять на мєдвєдєва, патрушева-малого, чи ще якогось “джокера”.


  росія намертво загрузла в Україні – у війні, яку вони спочатку розглядали як як короткотривалу “СВО”. Так звані “російські еліти” наразі не бачать шляхів виходу з війни окрім того, як повністю знищити Україну. Всі інші варіанти для них – програш у війні із усім “пакетом супроводжуючих факторів”. І вони на це в 2023 році точно не підуть. От саме через це нова хвиля мобілізації неминуча.

 

Кожна подія має, як позитивні , так і негативні аспекти.
Розглянемо беремо позитивні моменти.

  “Мобіки” – цей величезний шмат м’яса, який потрібно якось забезпечити. Зараз у рашистів із цим проблеми. Вони потроху вирішуються. Так В’єтнам, та ще кілька країн Азії, мають поставити на росію військову форму у кількості 600 тисяч комплектів.


  Мобілізованих треба хоча б чомусь навчити, а для цього потрібно не один і не два місяці. Отже, на фронті їх потрібно очікувати після завершення підготовки та “трасферу влади” – в серпні-жовні 2023 року.


  Після мобілізації одного відсотка населення рфії війна тепер на росії буде не тільки десь «далеко», а вже буде в дуже багатьох сім’ях громадян російської федерації. Це прискорить усвідомлення того, що чоловіки гинуть, отримують поранення і каліцтва взагалі невідомо за що.


   Що змогла домогтися росія після оголошення мобілізації у вересні? Кілька кілометрів проснутися на Донеччині і втратити тільки убитими за даними Генштабу з жовтня по грудень 2022 року понад 50000, без урахування поранених і скалічених. Але в кремлі ніколи не рахували загиблих росіян.

 

Тепер розглянемо негативні моменти мобілізації на росії.

  Хоч це і м’ясо, але воно зі зброєю в руках і обов’язково буде стріляти в воїнів ЗСУ. І такого м’яса буде дуже багато. “Мобіків” будуть кидати на смерть тисячами щодня. Цим мало чого зможуть домогтися в оперативному плані, але проблем створять чимало.


  Також ніколи не треба недооцінювати ворога. Захисники України ціною власних життів стримують всю цю рашистську навалу. Останні події під Соледаром показують, що заваливши окопи ЗСУ тілами “від’ємно живих мобіків” можна просуватися потроху вперед.

  Для протистояння такій навалі ЗСУ потрібно дуже багато зброї боєприпасів – набагато більше, ніж дають зараз.

  Не варто також забувати і про можливі форс-мажорні обставини, такі як землетруси, урагани, повені, посухи. Якщо цієї зими не випаде сніг і весна почнеться в середині лютого, а в квітні ще й будуть суховії, то це збільшить ризики посухи влітку, наслідки якої будуть відчутні не просто у сільському господарстві, а можуть спричинити голод у Світі. У кремлі на такий сценарій це дуже розраховують і через це постійно “консультуються” із шаманами та шарлатанами.

  У підсумку маємо: Україні потрібно готуватися до тривалого, виснажливого і важкого протистояння, яке навряд чи закінчиться до кінця цього року.

Юріс Шалтіс, НОВА: новини ветеранів

НАГАДУЄМО:

Росія продовжує збільшувати чисельність своїх військ на території білорусі