За добу на COVID-19 захворіло 325 осіб

За даними ЦГЗ, станом на 9:00 18 травня в Україні 18616 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 535 летальних, 5276 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 325 нових випадків. Сьогоднішній показник найменший за всі попередні дні травня. Та, не зважаючи на зменшення кількості захворілих протягом доби, всім громадянам потрібно продовжувати дотримуватися соціальної дистанції і обов’язково носити маски.

Пам’ятайте, що поки є люди, які лікуються від COVID-19, загроза захворіти нікуди не зникла.

 

БІЛОРУСЬ. 09 травня у столиці Білорусі Мінську, попри епідемію коронавірусу та заклики ВООЗ до Лукашенко «не ризикувати людськими життями» і святкування Дня перемоги у Білорусі повести у  «альтернативний спосіб», все ж таки відбувся масштабний військовий парад.

За даними влади Білорусі, станом на 12 травня кількість інфікованих COVID-19 склала майже 25 тисяч, 142 людини померли.

Станом на 17 травня Міністерство охорони здоров’я Білорусі повідомило, що в країні зареєстровано 29 650 випадків COVID-19, із яких 969 – за минулу добу. За 10 днів приріст хворих склав майже 4,5 тисячі.

Ситуація із захворюваністю  в Білорусі дуже нагаду ситуацію, що склалася  в Італії та Іспанії на початок- середину березня. Там кількість захворювань почала різко зростати за півтора тижні після того, які місцеві фанати не змогли пропустити футбольні матчі улюблених команд.

Сьогодні 18 травня. День перемоги був 10 днів тому…

 

БЕЛЬГІЯ. Лікарі бельгійської лікарні влаштували «коридор ганьби» прем’єр-міністерці своєї країни

У Брюсселі лікарі та медичні працівники під час зустрічі кортежу прем’єр-міністерки Бельгії Софі Вільмес повернулись спинами. Таким чином медичні працівники лікарні Сен-П’єр висловили протест проти дій влади у боротьбі з COVID-19.

Як це відбувалося можна побачити переглянувши відео:

 

І наостанок – АЛГОРИТМ ДІЙ ЗА ПІДОЗРИ COVID-19: