День резервіста України — свято, що відзначається в Україні 18 травня

Враховуючи важливу роль резервістів у справі захисту Вітчизни, її незалежності та територіальної цілісності, їх готовність у будь-який час стати до лав Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, з метою дальшого розвитку сучасних військових традицій, зміцнення патріотичного духу у суспільстві і було запроваджено 19 квітня 2019 року Президентом України Петром Порошенком День резервіста.

 

ВІТАННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ГРОМАДЯНАМ, ЯКІ ПРОХОДЯТЬ СЛУЖБУ У ВІЙСЬКОВОМУ РЕЗЕРВІ

 

Шановні воїни-резервісти!

Вітаю вас із Днем резервіста України.

Сьогодні ми вшановуємо справжніх патріотів нашої держави — високопрофесійних воїнів, які, перебуваючи в оперативному резерві, готові у будь-який момент поповнити лави Збройних Сил України. та інших військових формувань.

Українське військо завжди розраховує на вашу підтримку, потребує ваших умінь, військової майстерності та досвіду, набутих у боях із російським агресором і під час навчальних зборів.

Висловлюю вдячність усім громадянам України, які проходять службу у військовому резерві, за готовність до негайного виконання завдань щодо захисту Батьківщини.

Упевнений, що ваш патріотизм та відданість справі й надалі залишатимуться надійним підґрунтям обороноздатності нашої держави.

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, добробуту та незламної віри у нашу перемогу.

Слава українським воїнам-резервістам!

Слава Україні!

Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ

https://armyinform.com.ua/2020/05/vitannya-prezydenta-gromadyanam-ukrayiny-yaki-prohodyat-sluzhbu-u-vijskovomu-rezervi/

 

ПРИВІТАННЯ ГОЛОВНОКОМАНДУВАЧА ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ З ДНЕМ РЕЗЕРВІСТА

 

Дорогі бойові друзі!

Щиро вітаю вас з Днем резервіста — святом, яке є символом поваги громадян України до своїх захисників!

Ваш авторитет, мужність і відвага високо оцінені в українському суспільстві. Для співвітчизників ви є справжніми героями, які у найскладніших умовах війни отримали бойовий вишкіл та з честю виконали свій військовий обов’язок.

Загартовані в боях з російським агресором, ви неодноразово підтверджували свою готовність захищати Батьківщину, навіть під час дії правового режиму воєнного стану у грудні 2018 року, коли кількість добровольців значно перевищила потребу у доукомплектуванні визначених бригад Сухопутних військ Збройних Сил України.

Висловлюю кожному з вас сердечну подяку за взірцеву службу Українському народові, вірність Військовій присязі та постійну готовність до захисту Вітчизни.

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добробуту, перемог і нових значних звершень в ім’я зміцнення обороноздатності Української держави!

Слава Україні!

Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Руслан ХОМЧАК

https://armyinform.com.ua/2020/05/pryvitannya-golovnokomanduvacha-zbrojnyh-syl-ukrayiny-z-dnem-rezervista/

 

ПРИВІТАННЯ МІНІСТРА ОБОРОНИ УКРАЇНИ З ДНЕМ РЕЗЕРВІСТА

 

Шановні воїни — резервісти та ветерани Українського війська!

Щиро вітаю вас із професійним святом — Днем резервіста України!

Саме цього дня п’ять років тому було розпочато формування оперативного резерву, що нині є потужною складовою Збройних Сил України. Це понад двісті двадцять тисяч професійних та вмотивованих воїнів, які у різні роки військової агресії проти України виконували конституційний обов’язок із захисту держави і наразі перебувають в резерві.

Особовий склад Збройних Сил України, а також увесь Український народ пишаються резервістами. Тими, хто у разі потреби готовий знову стати пліч-о-пліч зі своїми бойовими побратимами — діючими військовослужбовцями — до збройного захисту країни та разом наблизити довгоочікувану перемогу. А з нею принести мир і спокій на нашу землю, в кожну українську родину та у кожен український дім.

Бажаю усім вам міцного здоров’я, родинного тепла і затишку, успіхів в ім’я зміцнення обороноздатності нашої держави!

Слава Україні!

Міністр оборони України Андрій Таран

https://armyinform.com.ua/2020/05/pryvitannya-ministra-oborony-ukrayiny-z-dnem-rezervista/

 

Я – резервіст!

Моя країна належить мені!

І я нікому не віддам на поталу свою землю, свій народ, своїх близьких.

Зі святом!

Слава Україні! Героям Слава!