З угорського полону вдалося визволити трьох українців

  Як повідомив речник МЗС України Олег Ніколенко, посольству України в Будапешті у взаємодії з Координаційним штабом вдалося вивезти з Угорщини трьох українських військовослужбовців, які були взяті в полон рашистами, а згодом за до кінця не з’ясованих обставин, їх з Росії доправили до Угорщини.

  У Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими показали фото трьох полонених, яких вдалось визволити з угорського полону. Вони вже перебувають на українській території, їм надається вся можлива підтримка. На фото, яке оприлюднили у Координаційному штабі, видно трьох військових із українськими прапорами.

  “Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими, МЗС, Сили безпеки та оборони продовжують вживати активних заходів, аби повернути додому решту вивезених з росії в Угорщину українських Захисників”, – йдеться у повідомленні.

  Рашисти повідомили, що “російська сторона” за участі РПЦ нібито передала в Угорщину українських військовополонених із Закарпаття. Водночас в Угорщині підтвердили передачу Будапешту групи українських військовополонених. Але після того, як наші військові опинились на території країни НАТО, “режимні умови”, схожі на перебування в полоні, для них не були скасовані.

НАГАДУЄМО:

20 червня – Всесвітній день біженців (World Refugee Day)