Втрати рашистів

  Втрати російських окупантів з початку повномасштабного вторгнення рф в Україну сягнули вже близько 220 450 осіб, 3989 танки, 305 гелікоптерів та сотень одиниць військової техніки, повідомили у Генеральному штабі ЗСУ. За непідтвердженою інформацію загальні втрати зс рфії, росгвардії та найманців “різних сортів і видив” вже перевищили 300 тисяч осіб.

  Із фронту ліквідованих найманців російського пвк «вагнер» окупанти вивозять КАМАЗами. Через великі втрати “вагнерівців” нових бійців шукають всюди, бо у тюрмах залишилося мало тих, хто підходить. Про це російський військовий розказав у розмові із своєю дружиною, запис розмови опублікувало Головне управління розвідки Міноборони України.

  «На зонах дуже мало людей залишилося, які їм підходять. І вони зараз уже починають шукати всюди. Великі втрати просто у «Вагнера». Знайомий, який зараз у «Вагнері», сказав, що він на машині катається, і він понад 15 рейсів робить на день – повністю КАМАЗ забитий трупами», – заявив росіянин.

  Біля звільненого селища П’ятихатки був ліквідований заступник командира батальйону «Шторм.Осетія», а разом із ним демілітаризований та денацифікований увесь батальйон. З цього приводу рашистські пропагандисти пишуть, що його підрозділ потрапив в оточення у П’ятихатках: «Вирішили стояти до останнього. У результаті майже весь батальйон загинув».

НАГАДУЄМО:

Часопис війни, 481 доба – огляд подій на фронті