Волонтери збираються презентувати найбільшу суцільну маскувальну сітку для ЗСУ

  Волонтерський штаб Миколаївської області, громадська організація «МООЛМС «МОЛОДЬ – МАЙБУТНЄ НАЦІЇ», за підтримки Українського координаційного центру з підвищення правової освіти населення, Київської міської державної адміністрації та інших партнерів, планує з нагоди 32-ї річниці Незалежності України презентувати найбільшу суцільну маскувальну сітку для Збройних Сил України та зафіксувати відповідний рекорд України.

  Її орієнтовний розмір становить, приблизно, 4.500 квадратних метрів (орієнтовні розміри по основі – 1 000 х 4,5 м). Якщо рекорд буде зафіксовано то волонтери Миколаївщини перевершать встановлений львів’янами в 2022-му році рекорд,  який склав 2.208 кв.м. і був зареєстрований Національним Реєстром Рекордів України (На фото).

  Є намір розгорнути найбільшу сітку України як експонат уздовж вулиці Хрещатик (довжина – 1 км!). Під час  проведення даної  акції – кожен бажаючий зможе долучитися до встановлення рекорду.

  У подальшому вся сітка буде розрізана на “робочі частини” та передана підрозділам Збройних Сил України відповідно до їхніх запитів.

  Акція проходитиме 24 серпня 2023 року з 10.00 до 19.00. на вулиці Хрещатик  (точне розміщення узгоджується з Київською міською державною адміністрацією). Не пропустіть історичну подію.

НАГАДУЄМО:

Українські та американські ветерани обмінялися досвідом