Генштаб ЗСУ інформує про події на фронті – часопис війни, 544 доба

Триває 544 доба війни. За оперативною інформацією Генерального штабу ЗСУ минулої доби на фронті відбулось понад 25 бойових зіткнень.

На Куп’янському напрямку противник вів безуспішні наступальні дії в районі Синьківки (на північний захід від Куп’янська).

На Бахмутському напрямку противник вів безуспішні наступальні дії в районі Курдюмівки. Від початку контрнаступу наші захисники відбили 43 км території на цій ділянці фронту. Про це повідомила заступник Міністра оборони України Ганна Маляр.

Сили оборони продовжують стримувати наступ російських військ в районі Мар’їнки.

  Сили оборони України продовжують ведення наступальної операції на Мелітопольському та Бердянському напрямках, закріплюються на досягнутих рубежах, здійснюють заходи контрбатарейної боротьби. Рашисти в істериці – ЗСУ увійшли в Роботино. Українська сторона поки що нічого не коментує і не підтверджує.

   Удари ЗСУ по тилах підривають бойовий дух окупаційної армії. На думку експертів ISW, це може викликати паніку та значно знизити боєздатність інших російських сил. Водночас прорвана лінія оборони загрожуватиме цілісності єдиної системи. При цьому такий прорив у лінії фронту створить уразливість, якою можуть скористатися Сили оборони.

  Дельфіни у Чорному морі опинилися на межі вимирання через російську агресію проти України. За час повномасштабної війни в морі загинули більше тисячі дельфінів. Вони вмирають від мін, забруднень. Російські окупанти постійно використовують на своїх військових кораблях акустичні сигнали сонара, які заважають дельфінам орієнтуватися. Запуски ракет і російські винищувачі, які низенько летять над водою, тільки посилюють звуки, які травмують дельфінів.

НАГАДУЄМО:

Генштаб ЗСУ інформує про події на фронті – часопис війни, 543 доба