Володимир Зеленський обговорив ситуацію щодо Лероса та Єрмака з малою фракцією «Слуги Народу»

За інформацією «Дзеркала Тижня», на нараді з керівниками та головами комітетів від «Слуги народу» підіймалась тема записів, оприлюднених Гео Леросом стосовно кадрових призначень на комерційній основі молодшим братом керівника ОП Денисом Єрмаком.

Президент заявив, що Андрій Єрмак “був і є його другом”, а Гео Лероса глава держави назвав аферистом.

В. Зеленський порекомендував залишити останнє слово у цій ситуації за правоохоронцями, які вже займаються цим питанням.

Андрій Єрмак вважає, що за діями Гео Лероса стоїть його попередник Андрій Богдан, його партнери та соратники: “Я знаю, що на моє місце мітять. Я б пішов, але зараз потрібно рятувати країну”.

Національне антикорупційне бюро допитало брата голови Офісу Президента Андрія Єрмака Дениса у справі щодо відеозаписів, на яких він нібито обговорює з кандидатами вартість посад. Про це журналісту УНН повідомив адвокат Єрмака Іван Холондович.

“Так, допит тривав близько двох годин”, — сказав Холондович, відповідаючи на питання, чи відбувся допит Дениса Єрмака в НАБУ.

За його словами, Д.Єрмака допитали як свідка у справі за заявою нардепа з фракції “Слуга народу” Гео Лероса щодо вчинення корупційних злочинів під час призначення на посади в органах державної влади.

Як повідомлялося, Спеціалізована антикорупційна прокуратура розпочала кримінальне провадження за зверненням народного депутата з фракції “Слуга народу” Гео Лероса щодо вчинення корупційних злочинів під час призначення на посади в органах державної влади.

Нагадаємо, керівник Офісу Президента Андрій Єрмак вважає розповсюдження відеозаписів нібито з його братом Денисом спланованою акцією тих осіб, які проти влади та ОП.

Як повідомляв раніше УНН, керівник Офісу Президента Андрій Єрмак повідомив, що подасть заяви до Служби безпеки України та Державного бюро розслідувань через відео з його братом — Денисом, розповсюджені нардепом від “Слуги Народу”, колишнім радником Президента Володимира Зеленського Гео Леросом, на яких, зі слів нардепа, очільник ОП через родича “барижить державними посадами”.