Воїн-резервіст Аніта Луіс: «Я хочу приносити користь своїй Україні».

«Зеленим» новобранцем її не назвеш. Ця молода харків’янка має бойовий досвід. У 2014-2015 роках Аніта Луіс служила в одному з добровольчих батальйонів, їздила на Донбас, була армійським волонтером, а на початку жовтня 2019-го підписала контракт на службу у військовому резерві в окремій бригаді територіальної оборони Харківщини. Тепер вона санінструктор підрозділу й цим дуже пишається.

— За освітою я фізіореабілітолог. До війни мала престижну роботу. Приєдналася до бійців-добровольців, закінчила медичні курси, лікувала поранених у районі Пісків, Авдіївки та Водяного, підтримувала й допомагала місцевим, які страждали від обстрілів окупантів, — розповіла Аніта.

У 2015 році, щоб доглядати за маленькою донечкою Ерою, жінка повернулася з району АТО додому й стала волонтеркою. Опікувалася воїнами 92-ї окремої механізованої та 128-ї гірсько-штурмової бригад ЗС України, допомагала бійцям підрозділів територіальної оборони, проводила майстер-класи з тактичної медицини та організовувала навчальні збори.

У вільний від роботи час Аніта Луіс також працює з дітьми. Займається з ними спортом, учить медичній справі, проводить різні дитячі тренінги тощо.

— Я щиро люблю своє місто й Україну. Боротися із ворогом треба на усіх фронтах, і не заради пільг. Тому роблю це за велінням серця. Кожна добра справа наближає нашу перемогу. Поки є сили, буду допомагати нашим захисникам та приносити користь своїй державі, — запевняє Аніта.