Військові Південної Кореї дістали з моря космічний супутник Північної Кореї

  Військові Південної Кореї виловили в Жовтому морі уламки північнокорейського супутника-шпигуна, який КНДР намагалася запустити у травні цього року. Розібравши все до гвинитика південнокорейці дійшли висновку, що від північнокорейського супутника не має жодної військової користі. Про це пише Reuters із посиланням на заяву південнокорейських військових.

  Військові Південної Кореї заявили, що в середу завершили рятувальні операції, які розпочалися одразу після того, як уламки впали біля західного узбережжя Південної Кореї 31 травня. В операції були задіяні авіація, військово-морський флот і водолази.

  У середині червня військові Південної Кореї після тижневої пошукової операції дістали з дна Жовтого моря першу затонулу частину північнокорейської космічної ракети.Вона впала в море після невдалої проби КНДР вивести на навколоземну орбіту розвідувальний супутник.За словами південнокорейських військових експертів, це перший випадок, коли Південній Кореї вдалося перехопити супутник, запущений КНДР.

  “Після детального аналізу основних частин північнокорейської космічної ракети-носія і супутника, які були знайдені, південнокорейські і американські експерти дійшли висновку, що вони взагалі не мають ніякого військового значення як розвідувальний супутник”, – йдеться в заяві військових.

НАГАДУЄМО:

Прем’єр Шмігаль має бути покараний через лобіювання підвищення тарифів під час війни, – Ігор Мосійчук