Військовим курсантам влаштували традиційну Різдвяну вечерю (ФОТО)

Привітати своїх вихованців у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут вирішили традиційною Різдвяною вечерею. Про це повідомляє “Армія-Inform”.

 

Керівництво військового вишу забезпечило курсантів смачною, може і не такою, як вдома, але різдвяною кутею. Начальник їдальні закладу освіти старший сержант Наталя Строкіна розповіла, що сьогодні вихованцям приготували 12 традиційних пісних страв. Серед них – святкова кутя, багато овочів, чимало фруктів, вареники, риба, узвар тощо. Всі страви традиційні — українські.

 

 

“Ми завжди намагаємося зробити так, аби наші курсанти почувалися в колективі, мов одна єдина родина, адже це сильно впливає на їхнє хороше навчання, що головне. Нехай сьогодні наші п’ятикурсники не вдома, але керівництво навчального закладу й офіцерський склад зробили все задля того, щоб подарувати їм домашній затишок” – зазначив заступник начальника інституту з морально-психологічного забезпечення полковник Олег Петровський.

 

 

Курсант Олексій Корольов, який разом з кількома товаришами залишився в казармі, розповів, що після Святвечора їх чекає відпочинок, звичайно, крім тих, хто буде в Різдвяну ніч у наряді. Але час відпочити на свята буде в усіх.

 

Попереду ще кілька вихідних, а потім знову навчання, складання заліків, випуск і довгоочікувані лейтенантські погони – пишуть журналісти.

 

 

“Може й добре, що ми тепер проводимо свята разом з товаришами, бо вже скоро роз’їдемося по гарнізонах і будемо не часто бачитися. А за п’ять років ми так гарно здружилися” – говорить Олексій.

 

Нагадаємо: