Харківський шпиталь припинив прийом і лікування ветеранів

Депутат-ветеран Харківської міськради дізнався від побратимів, що Харківський обласний шпиталь ветеранів війни припинив прийом і лікування учасників бойових дій.

Про це він повідомив на своєму Фейсбуці.

Це ров’язано з перепрофілюванням шпиталя на опірну лікарню для лікування хворих на COVID-19, розпорядження про це підписав профільний заступник голови ХОДА Пастух Тарас ( до речі він є учасником бойових дій).

“Я як і більшість учасників бойових дій з розумінням ставлюся до того, що шпиталі для лікування хворих на COVID-19 треба розгортати, але не розумію, чого це робиться таємно без обговорювання з ветеранською спільнотою? Ми всі пам’ятаємо, як попередній недолугий голова ХОДА здійснив з шпиталям для Чорнобильців і що з цього вийшло, ганьба країни, коли ліквідаторів били палками і травили газом вигоняючі з шпиталю, з ними не намагались навіть розмовляти” – зазначає депутат Анатолій Козловський.

Чоловік надав депутатський запит з цього приводу. Виявилось наступне:

1) Харківський шпиталь ветеранів війни дійсно зараз зачинений і не приймає ветеранів.
2) Станом на зараз шпиталь проходить перепрофілювання під прийом хворих на CОVID-19
3) Якщо Ви як ветеран війни потребуєте медичної допомоги в стаціонарі, то Вам треба звернутись до свого сімейного лікаря і вказати на це, а також вказати де Вам згідно Вашого захворювання треба лікуватись. Сімейний лікар має виписувати Вам електронне направлення до медичного закладу згідно профілю Вашого захворювання.
4) Після направлення Вас приймають в лікарню Харкова або області і лікують безкоштовно.
5) Гроші на Ваше лікування НСЗУ перераховує шпиталю в якій Вам дали направлення.

“Я ще раз підкреслюю ми захищали і захищаємо народ України і ми готові поступитися шпиталєм для лікування хворих бо життя людей важніше за амбіції, але нам не зрозуміло чому Пастух Тарас навіть нехоче спілкуватись з ветеранами або робить це умисно створюючі штучний конфлікт.
Будьте здорові!” – резюмував депутат.

 

Нагадаємо: