Військові понтонери прийшли на допомогу цивільним

20 травня вантажний трейлер при проходженні мостового переходу зруйнував 20-метровий сегмент мосту через Олексіївську затоку Каховського водосховища поблизу Нікополя Дніпропетровської області. Ця споруда є частиною траси Кропивницький – Запоріжжя. Його довжина складає 120 м.

 

Люди не постраждали, але траса національного значення Н23 Кропивницький — Кривий Ріг — Запоріжжя розділена на дві частини.

 

За даними Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області, міст належав до категорії «обмежено працездатних», гірше за які тільки «непрацездатні» мости. В Україні з усіх обстежених мостів обмежено працездатних 27%. Всього в Україні понад 16 тис. штучних споруд:  мостів, шляхопроводів, — інформує «Укравтодор».

Військовослужбовці понтонно-мостового полку, який дислокується на Одещині, прийшли на допомогу цивільним. Про це повідомляє пресслужба Генерального штабу ЗС України.

Військовослужбовці понтонно-мостового полку мають значний досвід з розгортання відповідних постових переходів у короткий термін для потреб військових та неодноразово брали участь у відповідних маневрах, також військова частина залучалася для виконання завдань за призначенням у районі проведення АТО та ООС на Донбасі.

 

Тому військове керівництво прийняло рішення розгорнути понтонний міст, який забезпечить рух цивільного транспорту через затоку саме силами та засобами цього військового колективу.