Український патріот Григорій Сінченко втік з в’язниці «ДНР»

Терористи «ДНР» заявили, що українець втік з в’язниці. На місцевих телеканалах транслюють відео про розшук Сінченко, на якому видно, що чоловік має садна на обличчі.

Вдруге затриманий “псевдоспецслужбами ДНР” у жовтні 2019-го полонений український патріот

“По місцевому телеканалу новину про втечу крутять у зведеннях “МВД”. Тим, хто вкаже, де він переховується, обіцяють нагороду. Представники псевдо спецслужб терористів були дома у моєї мами. Погрожували їй, мені, сину, казали, якщо знайдуть, не випустять живим”, – розповіла Гулевська кореспонденту Укрінформу.

 

 

На фото, яке спецслужби крутять на своїх телеканалах, на обличчі Григорія видно сліди опіків, через що мати робить висновок, що сина в “ДНР” знов піддавали тортурам.

Вперше терористи заарештували 25-річного Григорія Сінченка в окупованому Донецьку 2 грудня 2016 року. Тоді його звинувачували у партизанській діяльності, незаконному зберіганні зброї, підриві вишки мобільного оператора Фенікс.

Садисти “ДНР” за партизанську діяльність проти так званої “народної республіки” інваліда третьої групи, піддавали пекельним тортурам. За словами матері, Тетяни Гулевської, його катували електрострумом, підвішували до стелі за викручені руки, душили, били так, що розірвалася легеня…

У грудні 2017 року Сінченко разом з 74 бранцями обміняли і він повернувся в Україну.

Здавалося б, після такого досвіду людина триматиметься якнайдалі від “ДНР”. Але Григорій ще в полоні вирішив помститися катам. Мати намагалася відмовити сина від планів помсти. В інтерв’ю Укрінформу вона казала:

“Я людина віруюча. Я просила його простити їх, заради Христа, адже вони теж люди і можуть покаятися. Він казав: “Вони не люди, вони знущаються і б’ють заради задоволення”. Він знав, на що йшов. Він пережив дуже жорстокі тортури, вмирав там “на підвалі”. І тоді ще казав: якщо виживу, то вийду і обов’язково помщуся. Ти ж бачиш, скільки хлопців загинуло! Скільки у Донецьку цвинтарів, скільки по всій Україні вояків без рук, без ніг… Чому ж я повинен ховатися?”

У жовтні 2019-го Сінченка знову затримали “псевдоспецслужби” маріонеткової “ДНР”. І до цього часу його рідні точно не знали, де він і що з ним.