«Війна на колесах». 55-й автобат «Чорний ліс» ‒ творча зустріч з ветеранами АТО в музеї історії України у Другій світовій війні.

Як воно під обстрілами їхати вперед, везти вантаж, везти те, що вкрай необхідно побратимам: будматеріали, паливо, боєприпаси? Що трапиться з машиною «запальничкою», яка везе бензин чи соляру і в яку втрапить снаряд? Що лишиться від її водія?

Історії та спогади про бездоріжжя Донбасу та доставку вантажів під обстрілами й під свист «Градів» можна почути 10 жовтня в Національному музеї історії України у Другій світовій війні.

Там відбудеться творча зустріч з ветеранами АТО «Війна на колесах». 55-й автобат «Чорний ліс».

Про важкий і важливий досвід доставки всього необхідного на бойові позиції повідають ветеран Збройних сил України підполковник Сергій Ткаченко та випускник кафедри військової підготовки Військового інституту Київського національного університету ім. Тараса Шевченка лейтенант Андрій Тищенко. Нині вони демобілізовані, а під час служби виконували бойові завдання з ракетно-технічного та артилерійського забезпечення ЗСУ на території Донецької та Луганської областей.

Тож до зустрічі 10.11.2019 р. об 11.00 год. у Національному музеї історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс, за адресою: Київ, вул. Лаврська, 27 у просторі музейної експозиції «Український Схід».