Відбулося понад 30 бойових зіткнень, – Часопис війни, 571 доба

  Речник Генерального штабу ЗСУ Павло Ковальчук повідомив, що на Бахмутському напрямку Сили оборони успішно відбили 13 атак противника в районі Кліщіївки Донецької області. 72 бригада зс рфії безславно утилізована ЗСУ в Андріївці – на сьогодні такого підрозділу фактично не існує.

  Кількість російських терористів, які хочуть здатися у полон на Бахмутському напрямку, постійно збільшується. Про це повідомив офіцер пресслужби 26 АБр ім.Романа Дашкевича Олег Калашніков.

 Вони дійсно знаходяться в дуже важкій та патовій ситуації. Плюс до цього додається їх морально-психологічний стан. Російські військові починаються розуміти, що це не їхня війна і їх обдурили, – заявив Калашніков

  Тривають запеклі бої на Авдіївському, Мар’їнському та Шахтарському напрямках. Сили оборони відбивають атаки ворога та самі проводять штурмові дії.

  На Мелітопольському напрямку наші воїни продовжують наступальну операцію. Як повідомляють аналітики ISW, росіяни пережислоклвують елітну 83-ю штурмову бригаду з-під Клещиевки на Запорізький напрямок, що свідчить про глибоку занепокоєнність просуванням ЗСУ на заході Запорізької області та пріоритетність оборони Росії саме цього напрямку.

  Рашисти розгортають додаткові блокпости та копають нові траншеї: окупанти готуються до українського наступу на Токмак, Запорізької області та посилюють оборону навколо міста.

  На Херсонському напрямку українські захисники продовжують вести контрбатарейну боротьбу, знищувати склади забезпечення та наносити ураження по тилам противника.

  В результаті бойової роботи силами та засобами Повітряних Сил, у взаємодії із ППО Сил оборони України, знищено 12 повітряних цілей: 6 ударних БпЛА типу “Shahed-136/131” та 6 крилатих ракет Х-101/Х-555/Х-55.

  У Forbes підрахували, що за 18 місяців Росія викинула на війну проти України cуму $(us)167.300.000.000. Однієї військової техніки ЗСУ знищили більш ніж на $34 млрд. За підрахунками росЗМІ година так званої «СВО» обходиться росіянам в ~$10,2 млн.

НАГАДУЄМО:

Часопис війни – триває 570 доба