Сенатори звернулися до Байдена з вимогою негайно надати Україні ракети ATACMS

  У своєму зверненні американські сенатори наполягають на тому, що передача Україні невеликої частини далекобійних ракет ATACMS, які є у в наявності, не несе ризику для власного бойового потенціалу США. Вони вважають, що недавній удар по військово-морському порту Севастополя чітко продемонстрував бойову ефективність такої зброї. З іншого боку всяка додаткова затримка ще більше підірве інтереси нацбезпеки США та розширить “цей конфлікт”.

  Зі свого боку колишній віце-президент США Майк Пенс також попередив, що війська США у найближчій перспективі можуть зустрітися на полі бою із армією РФ. За його словами, якщо путінський режим досягне успіхів в Україні, то він, швидше за все, на цьому не зупинеться і вторгнеться на одну з країн НАТО, що автоматично змусить США до військового втручання.

  «Я переконаний, що якщо українські військові не зупинять та не відіб’ють російське вторгнення, то дуже скоро нашим чоловікам і жінкам у військовій формі доведеться іти і боронити одну зз країн у відповідності зі статутом НАТО. Я в цьому переконаний. Будь то Естонія, Латвия, Литва, Польша”, – заявтв Пенс.

  Він також виступив за надання Києву більшої допомоги: «Дайте [Україні] ресурси, які потрібні, щоб сражатися, перемогти і відкинути російську армію назад… Тому що це в наших інтересах, і я думаю, що, в кінцевому рахунку, це в інтересах світу і безпеки у всьому світі» , – сказав політик.

  Відповідно до опитування CNN, проведеного соціологічною службою SSRS, опублікованого минулої неділі, 45% вважають, що Конгрес повинен збільшити фінансування України, 55% проти. Крім того, відсоток американців, які вважають, що США “зробили достатньо” для допомоги Україні, збільшився в порівнянні з минулим роком – до 51%. 48% вважають, що Америка повинна зробити ще більше.

НАГАДУЄМО:

Дії ДАСУ та ДБР мають ознаки диверсії проти ВПК України, – Гендиректор Української бронетехніки (ВІДЕО)