Ветерани–випускники курсів загальновійськової початкової підготовки отримали державні сертифікати

  Державні сертифікати отримали 22 ветерана, які є випускниками курсів загальновійськової початкової підготовки, що прходили на базі національного університету оборони України. Вони завершили навчання на курсах підвищення кваліфікації на базі Національного університету оборони України за напрямом загальновійськової початкової підготовки в системі освіти. Про це повідомила пресслужба Мінветеранів. 

  Програму розроблено фахівцями Мінветеранів спільно з Національним університетом оборони України імені Івана Черняховського, на базі якого і відбувалося навчання. Загалом це вже другий випуск слухачів таких курсів.

  Під час навчання вони вдосконалили свою педагогічну майстерність, отримали актуальну інформацію по базовим курсам з тактичної медицини, вогневої підготовки, історії українського війська, а також психології.

  У суботу, 2 грудня 2023 року, Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна та начальник Національного університету оборони України Михайло Коваль за участі представників міністерства та викладачів військового вишу урочисто вручили державні сертифікати ветеранам й ветеранкам – випускникам програми.

  “В Університеті оборони України вже вдруге здійснено підвищення кваліфікації 22 педагогічних працівників, серед яких 19 вчителів предмету “Захист України” закладів середньої загальної освіти з 20 областей країни, та три вчителі Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Вони всі мають статус ветеранів війни. Сподіваюся, що під час навчання ви отримали всі знання і навички, застосування яких допоможуть вам у виконанні ваших службових обов’язків. Дякую випускникам та науково-педагогічному складу Університету за плідну роботу, спрямовану на досягнення спільної мети”, – наголосив начальник Національного університету оборони України Михайло Коваль.

  В цей же день Юлія Лапутіна та Михайло Коваль підписали Меморандум між Мінветеранів на Університетом щодо запровадження нової моделі системи військової підготовки громадян України, а саме залучення до цього процесу ветеранів війни.

НАГАДУЄМО: