Ветерани війни з Вінниччини можуть отримати гранти до 100 000 гривень

  ГО «Соціальний центр Вінниччини» спільно з Українським ветеранським фондом Мінветеранів за підтримки «МХП-Громаді» запускають грантовий конкурс бізнес-ідей «Підтримка мікропідприємництва ветеранів війни та їхніх родин: від ідеї до реалізації на Вінниччині».

  10 ветеранів або членів їхніх родин із громад Вінниччини, чиї бізнес-ідеї буде підтримано незалежними експертами, зможуть отримати до 100 тис. грн для підсилення або започаткування будь-якого бізнесу.

У конкурсі зможуть взяти участь:

  • ті, хто повернувся з війни і мріє про власну справу;
  • хто повернувся з війни і має власний бізнес;
  • ті, хто чекає з війни сина, чоловіка, батька, доньку, дружину, маму і бачить себе в підприємництві. 

  Грантові кошти можуть допомогти побудувати теплицю для вирощування овочів чи розсади, придбати обладнання для майстерні чи СТО, облаштувати кав’ярню чи піцерію, чи втілити будь-яку іншу підприємницьку мрію.

Мар’яна Нарожна, координатор проєкту«Одна з основних проблем, з якими зіштовхуються ветерани після повернення додому, – це пошук свого місця в житті громади, соціалізація та адаптація в суспільстві. Тому наш проєкт покликаний не лише допомогти ветеранам та їхнім родинам отримати нові знання та навички з започаткування та ведення бізнесу, а й дасть можливість приєднатися до бізнес-ком’юніті і стати проактивною частиною громади».

Положення, аплікаційну форму та заявку можна знайти перейшовши за ПОСИЛАННЯМ – https://rb.gy/r5vnfq

Форма для реєстрації – https://forms.gle/c5bNs5q4sznQuipw8.

Реєстрація триває до 20 січня 2024 р.

Протягом усього терміну реалізації проєкту переможці зможуть отримати менторську підтримку експертів щодо старту, ведення чи розвитку власного бізнесу.

Оголошення переможців заплановано на кінець лютого.

НАГАДУЄМО: