Ветерани війни вимагають справедливості

  Обговорення законопроекту про мобілізацію виявило величезну напругу в українському суспільстві. Реалії того, як проводиться мобілізація зараз, усім відомі. Відео примусових викрадень цивільних на вулицях міст не додають ані звитяги бійцям на фронті, ані мотивації пересічним громадянам.  

  Всі козаки або на фронті, або вже повернулися з нього. 

  Відсутність справедливості в процесі мобілізації загрожує самому існуванню України. Першим і самим головним чинником є те, що всі гілки владної системи  української держави не брали і не беруть участі у війні. 

  Представники законодавчої, виконавчої, судової влади України за дуже рідким виключенням не вважають за необхідне ризикувати своїм життям для захисту своєї ж держави. Вони, як і раніше, залишаються на своїх посадах і отримують значну плату за виконання своїх обов’язків в тилу – поки хтось боронить Україну. Влада держави не має військового досвіду, не готується до війни і не готує суспільство.

  Саме такий стан справ і привів до широкомасштабної агресії РФ у 2022 році. Він зберігається і досі.

  Ветерани вважають вкрай необхідним це виправити і відновити справедливість. ГО “Спілка ветеранів АТО” звертається до Верховної Ради , Кабінету Міністрів України з вимогою врахувати в законопроекті щодо мобілізації позицію тих, хто вже 9-тий рік боронить Україну. 

НАГАДУЄМО: