Ветеранам війни в Україні – реєстрація на грошову допомогу в 16 000 гривень

  Від 16 лютого 2023 року, стартував спільний проєкт, Міністерства у справах ветеранів України та Червоного Хреста України, з підтримки ветеранів війни, які отримали інвалідність І або ІІ групи внаслідок війни. Ветерани можуть зареєструватись на одноразову грошову допомогу у розмірі 16000 гривень. 

Про допомогу

  Допомогу можуть отримати повнолітні громадяни України, яким відповідно до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” надано статус особи з інвалідністю внаслідок війни І або ІІ групи, та відомості про яких внесені до Єдиного державного реєстру ветеранів війни.

  Подати заявку можна онлайн, для цього: зайдіть на сторінку вебсайту Е-ветеран оберіть розділ: “Надання підтримки особам з інвалідністю внаслідок війни”
пройдіть електронну ідентифікацію та автентифікацію з використанням інтегрованої системи електронної ідентифікації, електронного підпису, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису
обов’язково перевірте своє прізвище, ім’я, по-батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків та зазначте свій міжнародний номер банківського рахунку IBAN, номер телефону та адресу електронної пошти надайте згоду на обробку та передачу даних про себе для отримання грошової допомоги від міжнародної організації.

Куди звертатися?

Детальна відео-інструкція з реєстрації: https://lnnk.in/jLdr.

Для реєстрації перейдіть за посиланням: eveteran.gov.ua.

З питань, щодо нарахування, звертайтеся за телефоном: 0636889596

P.S. Заяву буде надіслано до Мінветеранів, де буде верифіковано наявність статусу ветерана війни -особи з інвалідністю І або ІІ групи заявника в Єдиному державному реєстрі ветеранів війни. Якщо особа відповідає цьому критерію, тоді знеособлені дані заявника в автоматичному режимі передаються до Червоного Хреста України для подальшої виплати грошової допомоги на вказаний у заяві банківський рахунок, у розмірі 4000 гривень на місяць. Виплати будуть здійснюватися протягом чотирьох місяців незалежно від отримання ними інших видів допомоги.

 

Харківська обласна громадська організація “Спілка ветеранів АТО”

 

НАГАДУЄМО:

Часопис війни: 359 доба