москва намагається нав’язати Україні “переговорний процес”, але не збирається домовлятися

  Посол рф у Великій Британії андрій келін заявив в інтерв’ю Al Arabiya, що “Москва готова до мирних переговорів “в будь-який момент”. Але те, що він наговорив потім вказує, що у кремлі не збираються відмовлятися від “ультимативних вимог до київського режиму” та збираються просто розпочати “переговорний процес”.

  андрій келін заявив: “Мирні переговори розпочалися у квітні минулого року, але потім США та Велика Британія вирішили, що Україна має воювати, і просто зупинили мирні переговори… Україна стала реальною небезпекою для росії. У неї великий військовий потенціал, і ми маємо цей потенціал зменшити. Ми хочемо зробити Україну нормальною державою, в якій всі національності живуть у рівних умовах… Спеціальна військова операція продовжуватиметься доти, доки ми не досягнемо наших цілей”.
“Загальна мета – зупинити дискримінацію та вбивства росіян… Ми вже знищили всі танки, які були в Україні раніше, ми знищили всі танки, які були відправлені з різних країн… і ми збираємось знищити нові танки, коли вони прибудуть, а також літаки”, – заявив келін.

  Міністр закордонних Дмитро Кулеба в інтерв’ю WAZ заявив, що переговори з росією можна почати тільки з питання про територіальну цілісність України, яка має бути повністю відновлена.

  «Будь-які переговори з росією можна починати тільки з наступного: територіальна цілісність України має бути повністю відновлена. Це не підлягає обговоренню. Ми засвоїли гіркий урок: якщо дати росії мізинець, вона відбере всю руку», – сказав Кулеба.

  Крім того, Дмитро Кулеба прокоментував, “спроби” деяких країн покласти край війні дипломатичними ініціативами.

  «Мені подобаються всі, хто хоче домогтися миру через дипломатичні ініціативи – я сам дипломат. Але як така ініціатива може працювати? Чи повинна ціна миру полягати в тому, що росія залишається на окупованих територіях? Якщо кремль розуміє, що може захопити територію військовим шляхом, то чому він має зупинятися? Це буде просто чергова перерва у війні, яка відновиться через рік», – сказав Кулеба.

НАГАДУЄМО:

Часопис війни: 359 доба