Ветерана АТО не тільки побили на вулиці, а й спочатку відмовили у лікуванні

Andrey Parhomenko на свої й сторінці у розповів про те, як йогобрата побили і вручивши йому довідку про те, що з ним все добре, відправили ВНОЧІ без телефону, речей, грошей на вулицю.

 

Пряма мова:

«Сьогодні, я дуже злий, на так званих «лікарів» і кончену систему. На фото – мій двоюрідний брат, Сімончук Віктор Іванович, точніше те, що з ним зробили.

 

Коротко по суті: вчора вечором під Жилянским шляхопроводом, був жорстоко побитий двома у****ми, які на фото. Били довго, по показам біля 10 хвилин, після тупого удара в голову, Вітя без свідомості впав на землю, а вони продовжили бити ногами по голові і всьому тілу і додумались,все це знімати на камеру, де вони зі словами – «смотрите как мы хуярим дедушку» продовжували калічити, забрали якійсь копійки і окуляри. Короче кажучи, це був гопстоп. Віктор в минулому боєць АТО, танкіст, був на передовій, та захищав нашу державу на протязі трьох років, за що був нагороджений в 2015 році орденом Богдана Хмельницького третього ступеня.

 

Дякувати богу, якась людина викликала поліцію та швидку. Тепер те, що було далі, мене просто вразило. Він отямився в 17 лікарні, був тверезий, казав лікарям, що йому дуже погано і просив залишитись до ранку, але вони вручили йому довідку про те, що з ним все добре і відправили ВНОЧІ без телефону, речей, грошей на вулицю, якимсь дивом він потрапив додому.

 

Сьогодні провели ранок у слідчого, а після поїхали до БСП. Перше, що сказав лікар коли його побачив, це ЯК ЛЮДИНУ У ТАКОМУ СТАНІ МОЖНО БУЛО ВІДПУСТИТИ ДОДОМУ?

Що наразі відомо – перелом пальців, ребра, вибитий зуб і числені гематоми на голові, звичайно прийняли рішення лікувати в стаціонарі, вирішується питання по оперативному втручанню на голові.

Що я хочу всім сказати, кожен з нас може опинитись в такій ситуації, коли тебе відпи***ть на вулиці до полусмерті, привезуть в лікарню, а там тебе просто викинуть на вулицю, бо можуть подумати, що ти бомжара, але навіть вони, не люди чи що? І ніхто за це не понесе покарання.

Буду розказувати про перебіг справи, завтра їду в суд, побачу, яку міру запобіжного заходу дадуть цим двом уродам, та як працює ще одна наша система – поліція та суди».