Ветеран війни пройшов 10 кілометрів та зібрав 67000 гривень для побратимів

  Ветеран війни Володимир Букша, який втpатив ногу, виpушив у маpафон на милицях і протезі. Так він вирішив зібрати гроші, щоб допомогти своїм побратимам на фронті. Військовий з села Злинка Новоукраїнського району, що на Кіpовогpадщині . За перший день він пройшов 10 кілометрів. Володимиру Букші – 30 років. У День Соборності України він вирушив у піший марафон – на милицях і протезі – з села Злинка, де живе, інформує Суспільне.

  Рік тому біля міста Гуляйполе Запорізької області отримав поранення і втратив ногу. Зі слів чоловіка, машина підірвалася на міні. Двоє з побратимів загинули на місці.

  “Збираю гроші для 37-го батальйону, у якому я раніше служив. Є потреба у запчастинах для автомобіля. Підвозили на машині боєприпаси, тому є багато поломок. Запчастини нині дуже дорогі і я вирішив допомогти своїм побратимам”, – пояснює свій вчинок ветеран війни.

  “Було важко, бо я довго не міг з цим змиритись, тому що багато втратив. У мене була поранена ще права нога, хотіли відрізати. Але завдяки хорошим лікарям її вдалося врятувати. Було важко, поки я змирився з цим, але треба жити. В мене двоє маленьких дітей, яких треба ставити на ноги”, – розповідає ветеран. Після лікування хотів продовжити службу та йому відмовили.

  Дорогою чоловіка супроводжувала дружина Наталія Ковальова: “Я трішки хвилююсь, бо в нього проблеми з тиском. Але він хотів це зробити ще дуже давно, проте не було змоги через стан здоров’я”.

  Підтримують військового й односельці. Чоловік Олени Корнілової Максим Хандусенко загинув у листопаді 2022-го. Він також служив у 37 батальйоні.

Праворуч на фото Наталія Ковальова – дружина ветерана. Фото: Суспільне Кропивницький

Біля школи ветерана зустріли вчителі та школярі. На пам’ять зробили спільну фотографію.

  За день Володимир пройшов 10 кілометрів та зібрав 67 тисяч гривень. Марафон планує продовжувати і подолати відстань в 60 кілометрів – від села Злинка до Кропивницького.


НАГАДУЄМО: