У Івано-Франківську утворили живий ланцюг єдності на підтримку українських військовополонених

  У Івано-Франківську, 21 січня 2024 року, близько 100 людей утворили живий ланцюг єдності. Вони тримали плакати з гаслами на підтримку військовополонених та співали гімн України, повідомила кореспондентка Суспільного.

  До акції долучилися родичі військовополонених, колишні полонені та містяни. Окрім нагадування про тих, хто досі незаконно ув’язнений у РФ, люди вшанували захисників Донецького аеропорту.

  Тетяна Діброва — тітка полоненого прикордонника, який ніс строкову службу на контрольно-пропускному пункті “Чонгар” у 79 прикордонному загоні. Воїн потрапив у полон 24 лютого 2022 року. Цю інформацію жінці підтвердили в Червоному Хресті.

  “Ворог розпочав активні наступальні дії, і прикордонників захопили в перший день. Деякі з них — загинули, деякі — травмовані, а деякі — потрапили в полон, — розповідає Тетяна Діброва. — Ми хочемо цією акцією достукатися до суспільства, до нашої влади, до світу, щоб нам допомогли повернути наших рідних. Ми чекаємо їх вже 23 місяці”.

  У російському полоні перебуває рідний брат Олени Галюк. Він — військовий 23 загону морської піхоти. 19 травня 2022 року боєць вийшов з “Азовсталі” за наказом верховного головнокомандувача.

  “Ми намагаємося говорити, бо ця тема затирається між іншими новішими темами. Зрозуміло, що війна триває, і є нові виклики, але для нас кожен день, як рік, і невідомо, в якому стані повернуться ці люди з полону. Ми мусимо щодня кричати про це, кожну нагоду використовувати”, — говорить Олена Галюк.

НАГАДУЄМО: