Багаторазовий призер чемпіонатів України зі стронгмену безкоштовно тренує ветеранів війни

  Багаторазовий призер чемпіонатів України зі стронгмену Ігор Головко долучився до спортивної реабілітації ветеранів війни.  Чоловік працює начальник служби безпеки дорожнього руху ГУ ДСНС у Рівненській області і займається богатирським багатоборством вже 15 років. Він багаторазовий призер чемпіонатів України. 

  Про це пише rivnepost.rv.ua.

  Сьогодні полковник служби цивільного захисту Ігор Головко серед 28 тренерів, які готові проводити такі безкоштовні заняття на Рівненщині.

  «Федерація стронгмену України та ГО «Звитяга Нескорених» за підтримки Українського ветеранського фонду створили спеціальний додаток TrenVet. Це застосунок, де ветерани можуть обрати собі тренера для занять спортом, – розповідає Ігор Головко. – Мене вибрали амбасадором даного проєкту на Рівненщині. Зараз треную двох ветеранів, серед яких – мій співробітник, сержант служби цивільного захисту Михайло Марчук. Минулого року він вперше взяв участь у змаганнях ветеранів, де здобув перше місце».

  Тренування відбуваються у рівненському клубі «Сила». Під час своїх занять Ігор Головко використовує індивідуальний підхід до кожного відповідно до медичних показань і можливостей. Сам він має багаторічний досвід роботи в ДСНС, а також навички тренувань та виступів на змаганнях різних рівнів.

НАГАДУЄМО: