Veteran Hub оголосив грант для громадських і благодійних організацій

Взяти участь у конкурсі Veteran Hub можуть організації, створені ветеранами, ветеранками та членами їхніх родин, а також ті, чиє волонтерство або благодійність спрямована на підтримку ветеранів і родин українських воїнів. Прийом заявок триває до 3 березня включно.

Сума гранту 1 300 000 грн. Мета — підсилити інституційну спроможність дружніх до ветеранів організацій.

Деталі та вимоги щодо заявок описані на сайті Veteran Hub.

Пріоритетною є проєктна діяльність, спрямована на розвиток організаційної спроможності та налагодження внутрішніх робочих процесів для забезпечення сталої та ефективної роботи. Це може бути як розробка внутрішніх політик та правил роботи, так і навчання команди або проведення аналітичного дослідження.

У Veteran Hub додали, що прагнуть підтримати ініціативи, направлені на користь ветеранської спільноти та на підтримку родин захисників і захисниць у той час, коли їхні близькі перебувають на службі.

«Відкритий конкурс від Veteran Hub — наша нагода проявити увагу для невеликих організацій, які заснували та очолюють ветерани, ветеранки або члени їхніх сімей. Для нас важливо підтримати саме їх, зокрема через природну мотивацію розвивати сферу ветеранських справ. А також через персональний вплив війни на команди та їхню здатність продовжувати роботу», – сказала Іванна Стець, менеджерка партнерств Veteran Hub.