Ветеран готується до марафону в Токіо (ВІДЕО)

  Ветеран війни, 41-річний Юрій Козловський, готується здолати марафонську дистанцію у Токіо на початку березня. Чоловік присвятив військовій службі 20 років. Під час АТО у 2016 році зв’язківець отримав поранення – втратив ногу та отримав травму іншої. За вісім років на протезі захисник почав активно займатись спортом і вже пробіг півмарафонську дистанцію у Брюсселі.

  Про підготовку ветерана до Токійського марафону розповіло Суспільне.

  Для Юрія Козловського реабілітація після поранення стала початком активних занять спортом. Сьогодні чоловік готується пробігти на протезі 42 кілометри марафонської дистанції і тренується Юрій у Львові поза межами залу, адже бігти доведеться теж на відкритій місцевості. Чоловік каже, хоче пробігти марафон, щоб привернути увагу до людей, які отримали такі ж травми як у нього і потребують протезу. А також, аби зібрати гроші для допомоги іншим пораненим бійцям, і стати прикладом для інших.

  “Намагаюсь мотивувати інших важкопоранених займатися спортом. Тому що ті виклики, які зараз стоять у нас перед країною, призвели до того, що приблизно 50 тисяч осіб звернулися за протезно-ортопедичними виробами. По цій кількості поранених, людей з ампутаціями ми вийшли на показник Першої світової війни”, — говорить ветеран.

  Токійський марафон, до якого готується Юрій, відбудеться 3 березня. Захисник бігтиме його із ще одним побратимом, який пересувається за допомогою протезу, Романом Кашпуром.

НАГАДУЄМО: