Ветеран домігся присвоєння йому другої групи інвалідності

   Ветеран війни Дмитро Олійник все ж таки домігся того, щоб МСЕК у Києві надала йому другу групу інвалідності. Спочатку у Києві військовому хотіли присвоїти другу групу інвалідності на два роки, повідомив кореспондент Суспільне.

  “Вони вирішили дати групу як пряник, а потім, за два роки, сказати, що все добре”, — розповідає Дмитро.

 Член комісії МСЕК, який відмовився називати своє ім’я, пояснив кореспонденту, що це звичайна процедура для тих, кому група інвалідності визначається вперше: “Зазвичай дається на два роки для реабілітаційних заходів. У Дмитра нові захворювання вперше виявлені, він має бути під наглядом, на цей час вирішили дати другу групу”.

  Пізніше лікарі комісії попросили всіх вийти з кабінету. За декілька хвилин покликали військового та вручили йому талон про другу групу інвалідності.

  “Вони дослідили весь пакет документів, весь перелік діагнозів, визначили, що поранення пов’язане зі захистом батьківщини й надали другу групу інвалідності без терміну переогляду. Це так мало бути з самого початку. Вони мене постійно “футболили” з однієї клініки в іншу, мені ніхто ці кошти не надавав, щоб я їздив до Львова, Києва”, — каже Дмитро.

 Ветеран вважає, що справедливим буде звільнення голова Харківської МСЕК №3, яка запропонувала йому ампутувати ногу.

  Станом на 1 листопада порушень зі сторони голови лікарської комісії у Харкові Лариси Бунічевої, яка радила ветерану “відрізати ногу”, не виявили, вона продовжує працювати, повідомив Суспільному директор департаменту охорони здоров’я ОВА Максим Хаустов.

Фото: Dmytro Oliinyk/Facebook

НАГАДУЄМО: