Ветеран АТО вважає, що українське суспільство в 2023 році відмежувалося від подій на фронті (ВІДЕО)

  Ветеран російсько-української війни і екс-командир роти батальйону “Айдар” Євген Дикий вважає, що українське суспільство в 2023 році відмежувалося від подій на фронті, чого не було у 2022 році. Він переконаний, що саме цій помилці потрібно запобігти в 2024 році.

Коли почалася повномасштабна війна, все українське суспільство працювало на перемогу.  За словами Дикого, суспільство було абсолютно нерозривним з військовими. які не сприймалися, як люди, які десь там на фронті. Україна була єдиним організмом, який воює. Кожен намагався щось зробити, якщо не на фронті, то шляхом волонтерства, сказав він у інтерв’ю Фокус.

  “Саме тому у 2022 році ми перемагали. У 23-му році сталося те, що “товариш Сталін” називав “запаморочення від успіхів”. На хвилі успіхів осені 2022 року тилова Україна впала в ілюзію, якій чомусь здалося, що ми не просто зробили диво, а зробили вже достатньо. Але виявилося цього недостатньо“, – пояснив ветеран війни.

  Він додав, що за його відчуттями в Україні суспільство розділилося на дві “касти”: ті, що воюють, і ті, що живуть своє звичайне життя. Тому ветеран російсько-української війни зазначає, що у 2024 році українці мають проживати війну, як у 2022 році. “Для цього суспільство має прийняти війну як свою, а не чиюсь, хто за нас повинен виконати”, – зазначає Дикий.

НАГАДУЄМО: