Валківську громаду з робочим візитом відвідала команда соціального проєкту Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина

  У рамках реалізації проєкту “Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина” у Валківській міській раді відбулась зустріч керівництва громади з командою ветеранів, які реалізують даний проєкт. Інформація про зустріч розміщена на сайті міської ради.

  Під час зустрічі були вирішені питання з координації зусиль, скерованих на дієву та ефективну допомогу ветеранам, членам їх родин та членам родин загиблих захисників України.

  Голова Ради ГО «Спілка ветеранів АТО» Сергій Бабаєв, голова ГО «Дружини ветеранів АТО» Ольга Лехан, голова ГО «Спілка Інвалідів-Учасників АТО «Непереможні» Руслан Агібалов та керівниця групи психологів Олена Гузьман докладно розповіли, що ветерани російсько-української війни та члени їх родин, члени родин загиблих захисників України з Харкова та Харківської області мають можливість отримувати безкоштовну та кваліфіковану допомогу (онлайн та офлайн) за наступними напрямками:
– психологічна реабілітація;
– юридична допомога та консультації, всебічний захист прав ветеранів;
– консультації з житлово-комунальних питань;ф
– консультації у сфері проходження ВЛК та МСЕК, документальне оформлення поранень та захворювань;
– програми з фізичної реабілітації після поранень та ампутацій;
– допомога у працевлаштуванні, консультації щодо відкриття ветеранського бізнесу.

  «Звільнені зі служби військові часто не відчувають підтримки, коли повертаються після служби. Я сам пройшов цей процес 2 місяці тому і розумію, наскільки важливо надавати допомогу та підтримку. Наш проект дозволяє отримати консультації з соціального захисту, допомогу у вирішенні питань з пільгами та статусами, а також поліпшити взаємодію з місцевими владними структурами», – поділився з присутніми Голова ГО «Спілка Інвалідів-Учасників АТО «Непереможні», Руслан Агібалов (на фото в центрі).

  На заході були присутні представники Валківської територіальної громади: Скрипніченко Валерій- голова Валківської міської ради; Корсун Андрій – радник міського голови; Нізельковська Ірина – начальник управління соціального захисту населення міської ради; Обихвост Володимир – військовий комісар Валківського територіального центру комплектування та соціальної підтримки; Наріжна Алла – начальник Валківського відділу Богодухівської філії Харківського обласного центру зайнятості ; Катрич Юрій – Голова ГО «Ветерани АТО»; Дараган Володимир – директор «Центр надання соціальних послуг Валківської міської ради»; Орлова Марина – директор КНП «Валківський центр первинно медіко-санітарної допомоги» Валківської МР Харківської області.

  Під час спілкування керівники установ та структурних підрозділів міської ради, які опікуються ветеранами війни, розповіли гостям про те, що робиться в Валківській громаді в цьому аспекті, якими послугами, проектами можуть і вже користуються ветерани війни та члени їхніх сімей.

  Спільна мета громадських організацій та місцевої влади – забезпечити підтримку нашим ветеранам після їх повернення у цивільне життя. Ми підтримуємо та допомагаємо нашим героям, які служили і служать нашій країні і працюємо над вирішенням конкретних проблем, щоб зробити їхнє повернення до повноцінного життя максимально комфортним та безпечним.

  На завершення візиту команда проєкту вшанувала пам’ять про наших загиблих земляків, поклавши квіти на Алеї Пам’яті воїнам-захисникам, які боролися за Незалежність і Свободу України.

НАГАДУЄМО: