Щорічне фінансування в розмірі близько 2700 гривень на одного ветерана є недостатнім, – Сергій Бабаєв

  В рамках реалізації проєкту “Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина”, представники ГО “Спілка ветеранів АТО” взяли участь у засіданні постійної комісії Харківської обласної ради з питань соціальної політики. На засіданні розглядалось питання затвердження комплексної Програми підтримки захисників і захисниць України та їх сімей на наступні 2024 – 2028 роки.

 Одними із заходів, передбаченими цією програмою, є будівництво та реконструкція споруд для забезпечення належного функціонування реабілітаційного закладу психосоціальної допомоги та закупівля обладнання для реабілітаційного закладу . Відведено значні кошти у розмірі 120 мільйонів гривень на будівництво та 35 мільйонів гривень на закупівлю необхідного обладнання для закладу. А залишкова сума у розмірі 572,200 мільйонів гривень призначена на підтримку ветеранів терміном на 5 років.

  Як зазначив Голова Ради ГО “Спілка ветеранів АТО” Сергій Бабаєв (на фото): “Ветеранська спільнота вітає розробку та потенційне прийняття цієї програми. Але при загальній кількості ветеранів у Харківській області, яка налічує близько 27 тисяч осіб, за цією програмою виходить, що на одного ветерана передбачається щорічне фінансування в розмірі близько 2 700 гривень. Це вкрай недостатньо!”

  «Хоча програма була схвалена на засіданні, ми чуємо зауваження ветеранів та плануємо працювати над збільшенням фінансування цієї програми», – каже в свою чергу Голова комісії з питань соціальної політики Харківської обласної ради Ольга Лехан (на фото).

Ця програма є кроком у напрямку активної підтримки захисників України та членів їх сімей, проте спільні зусилля органів влади та громадськості, увага до потреб ветеранів залишаються надзвичайно важливими для їх повноцінного відновлення у суспільстві.

Джерело: ГО “Спілка ветеранів АТО”

НАГАДУЄМО: