В ЗСУ збільшиться кількість чиновників – з’явиться військовий омбудсмен

  На щорічній зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES) новопризначений міністр оборони України Рустем Умєров анонсував масштабну цифровізацію процесів у Міністерстві оборони, а також анонсував створення нової посади – в ЗСУ з’явиться військовий омбудсмен. За його словами, наразі у Силах оборони служить мільйон військовослужбовців, з яких близько 800 тисяч – безпосередньо в лавах Збройних сил.

  “Найбільшим пріоритетом для нас є наші військові, їх життя, безпека й гідність. Ми маємо започаткувати нову філософію ставлення до військових і зробити все можливе і навіть неможливе, щоб наші військові були забезпечені всім необхідним – зброєю, оснащенням, формою, їжею, засобами захисту, медичним обслуговуванням, освітою, підготовкою і всім іншим”, – зазначив новопризначений міністр оборони Рустем Умєров

  “Наша армія одна з найбільших, найсильніших і найбільш мотивованих у світі. Оскільки знаємо за що ми боремося і б’ємося – за наших людей, наші домівки, нашу свободу. Українське військо жертвує своїм життям за цінності свободи”, – наголосив Рустем Умєров.

НАГАДУЄМО:

Першим добровольцям-цивільним вручили посвідчення учасника бойових дій