В Житомирі дружини та рідні військовослужбовців провели акцію на підтримку вимоги про демобілізацію вйськовослужбовців

 Сьогодні, 2 грудня 2023 року, в Житомирі на майдані Корольова дружини та рідні військовослужбовців провели акцію на підтримку вимоги про демобілізацію вйськовослужбовців після 18 місяців служби. Про це Суспільному розповіла Ольга, учасниця акції та дружина військового.

  За її словами, на акцію прийшли понад пів сотні людей, в основному жінки. Учасники зібрання намагаються домогтися того, щоб в Україні звернули увагу на військових, які безперервно, ось вже майже 20 місяців, перебувають на фронті, та потребують фізичного та морального відпочинку.

  “Зараз йдуть розмови про демобілізацію через 36 місяців. Але це занадто великий термін. Мій чоловік зараз на фронті “на нулі”, і для таких хлопців, які вже втомлені, без відпочинку, кожен день на вагу золота. Ми б хотіли, аби прийняли законопроєкт, в якому йдеться про демобілізацію військовослужбовців після 18 місяців служби. Ми будемо збиратися на такі акції, поки нас не почують”, — розповіла Ольга.

  Подібне зібрання рідних мобілізованих військових відбулось сьогодні також в Києві та в інших містах України. В Житомирі така акція відбувається вже втретє.

  Нагадумо, що 12 листопада 2023 року учасники подібної акції також виступали на підтримку вимоги про демобілізацію після 18 місяців служби та звертали увагу на відповідну петицію про демобілізацію за бажанням військовослужбовців, яка на той час вже набрала необхідні 25 тисяч голосів.

НАГАДУЄМО: