В Україні відзначають День піхоти

  06 травня, в Україні відзначають День піхоти. Це свято було встановлене чотири роки тому Указом Президента України П.Порошенко №152/2019 з «метою вшанування мужності та героїзму воїнів механізованих, мотопіхотних, гірсько-штурмових військових частин і підрозділів Сухопутних військ Збройних Сил України, виявлених у боротьбі за свободу, незалежність та територіальну цілісність України, а також започаткування сучасних військових традицій».

  День 06 травня був обраний невипадково. В цей день відзначають релігійне свято — День Юрія (Георгія) Змієборця, який був одним з покровителів українського війська. І Саме 06 травня 1648 року козаки під керівництвом Богдана Хмельницького здобули першу велику перемогу в Національно-визвольної війні – в битві на Жовтих Водах.

  Сьогодні українська піхота героїчно стримує натиск рашистських загарбників. Піхота – це маркер, який позначає, де наша територія, а де окупована. За спиною нашої піхоти – життя та вільна Україна, а попереду – ворог, якого треба знищити. І ми обов’язково переможемо. 
  Слава Україні! 

НАГАДУЄМО:

Часопис війни, 437 доба