В Україні стартував шостий сезон Чемпіонату з футболу на Кубок Героїв АТО-2020

Днями в Україні відбулось відкриття групового етапу 6-го сезону Чемпіонату України з футболу серед команд Ліги учасників АТО. Головний трофей сезону — перехідний Кубок Героїв АТО, інформує Мінветеранів.

У фіналі чемпіонату зустрінуться 24 команди (по чотири кращих з шести дивізіонів) з 96 учасників групового етапу. Фінальні ігри пройдуть з 5 по 14 жовтня Києві на столичному стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського. Головний трофей сезону, Кубок Героїв, буде розіграний 14 жовтня, у День захисника України.

Загалом, з 13 червня по 4 жовтня в 42 містах України відбудеться більш ніж 750 матчів, до яких залучаться близько 3000 захисників України.

Всеукраїнська Футбольна Ліга учасників АТО — постійно діюча з 2015 року та найбільш масштабна в Україні програма психологічної і спортивно-оздоровчої реабілітації ветеранів, що складається із шести регіональних дивізіонів. Участь у матчах Ліги беруть лише учасники бойових дій.

Чемпіонат на Кубок Героїв офіційно внесений в Єдиний календар фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2020 рік.

Організатором та засновником Чемпіонату вже шостий рік поспіль виступає Федерація Футболу учасників АТО під егідою Всеукраїнського Об’єднання учасників АТО «Українці-Разом!» за підтримки Міністерства у справах ветеранів України, Міністерства молоді та спорту України, Української асоціації футболу, Футбольного клубу «Динамо» (Київ) та усіх силових відомств країни.