В Україні російські окупанти перебили майже всіх Леопардів, – шойгу

  Головний оленяр Росії заявив, що в Україні російські окупанти перебили майже всіх Леопардів. Також фанерний маршал вперше прокоментував «Заколот Кувалди» Прігожина і підкреслив, що “ці плани провалилися насамперед тому, що особовий склад Росії проявив вірність присязі і військовому обов’язку”. Міністр оборони Резніков відреагував на цю заяву поввдомивши, що Леопарди в боях майже не використовували, тобто ЗСУ ще навіть і не розпочинали.

  Але під час боїв техніка все одно виходить із ладу і її потрібно ремонтувати. І ось тут виникла проблема. Запуск у Польщі центру з ремонту танків Leopard упирається у нестачу запчастин, заявив прем’єр Польщі Моравецький. У свою чергу глава Міноборони ФРН Пісторіус заявив, що Польща та Німеччина мають намір домовитися про відкриття центру для ремонту українських танків Leopard протягом 10 днів.

  Польща та Німеччина планували відкрити ремонтний центр танків Leopard на польській території ще наприкінці травня 2023 року. Проте досі країни не можуть домовитись. Витрати на будівництво центру в Берліні оцінюють у 150 млн. євро.

  Але і це ще не все. Збій в навчаннях українських пілотів на літаках F-16: тренування ще не починались. «Була обіцянка стартувати в червні від однієї з країн, тепер вони кажуть, що продовжують підготовку, помилились в розрахунках, їм треба більше часу», — міністр закордонних справ Дмитро Кулеба. Вірогідно, буде відтерміновано і дату передачі літаків.

НАГАДУЄМО:

Зернова Угода фактично узаконила піратство