Українці вважають співучасниками військових злочинів усіх жителів рфії

  Дані опитування Соціологічної групи “Рейтинг”, проведеної наприкінці 2022 року, показали, що абсолютна більшість опитаних українців вважають політичну владу росії винною у скоєнні військових злочинів проти України (98%), військовослужбовців Росії вважають винними 96%, а простих громадяни росії вважають винними 87% респондентів, не винними – лише 10%.

  На думку більшості (75%) суди з військових злочинів в Україні слід розпочати якнайшвидше. Самосуд у разі військових злочинів проти України вважають виправданим майже 40%, а протилежну думку мають 55%.

  На думку більшості опитаних, росія має компенсувати економічні та інфраструктурні втрати України (94%), а також моральну шкоду життю та здоров’ю громадян України (92%). Менше половини опитаних вірять, що Росія компенсуватиме економічні та інфраструктурні втрати. Приблизно стільки ж не вірять у це.

  Опитування проведене 23-26 грудня 2022 року по всій Україні, за винятком тимчасово окупованих Росією територій Криму та Донбасу, а також територій, де на момент опитування відсутній український мобільний зв’язок.

  Вибіркова система: 2000 респондентів. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviews – телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера). Помилка репрезентативності дослідження з довірчою ймовірністю 0,95: трохи більше 2,2%.

НАГАДУЄМО:

Зеленського запросили на онлайн-саміт G7