Боєздатність російської армії знизилась на 40 відсотків, – Воллес

  Міністр оборони Великої Британії Бен Воллес заявив, за їхніми оцінками зараз 97% російської армії задіяно на війні в Україні. Про це він повідомив в інтерв’ю BBC.

  “Зараз 97% російської армії зосереджено в Україні. Війська мають дуже високий коефіцієнт виснаження. Їхня боєздатність потенційно знижена на 40%, а майже дві третини їх танків знищені або серйозно пошкоджені. Все це має прямий вплив на безпеку Європи”, – сказав Бен Воллес.

  Також він додав, що допомога Україні допомагає власній безпеці країни вдома і що потрібно враховувати стійкість України у довгостроковій перспективі.

  “Зараз питання у тому, як ми можемо допомогти Україні допомогти самій собі і зібрати достатньо, щоб зробити просування росії взагалі неможливим”, – сказав Міністр оборони Великої Британії .

  Коли Воллеса запитали про прохання України надати винищувачі, то в своїй відповіді він вказав, що міжнародне співтовариство надало Україні тисячі ракет класу “земля-повітря”, безпілотників та ракет більшої дальності. За його словами, ці системи озброєння мають “однакові ефекти”. А якби уряд надав винищувачі, то разом з ними довелося б надати і близько 200 військовослужбовців Королівських ВПС.

НАГАДУЄМО:

Рашисти наслідують китайців – повітряні кулі в небі Київщини