Українські лікарі повернулися з Італії додому

Після майже трьох тижнів допомоги в боротьбі з COVID-19 у лікарнях Італії українські лікарі зрештою повернулися додому. Літак з українськими лікарями приземлився в  аеропорту «Жуляни».

Про повернення лікарів з італійських міст Пезаро та Урбіно повідомив у Facebook посол України в Італії Євген Перелигін.

«Рятуючи італійських пацієнтів, українські медики набули важливого досвіду в боротьбі з COVID-19, що віднині стане в пригоді й для хворих на коронавірус у нашій державі», – зазначив Євген Перелигін.

За словами самих лікарів, найкращою оцінкою їхньої роботи в місцевих лікарнях стали щирі слова вдячності від місцевих мешканців. Люди впізнавали їх на вулицях і в супермаркетах. Вони дякували медикам за те, що ті відгукнулися.

Подяку висловили також черниці монастиря Святої Кьяри. Вони надіслали лист: «Ми вдячні за проявлені до нас братніми українськими лікарями любов та милосердя. Жест України вражає нас ще більше саме тому, що ваш народ сьогодні потерпає від війни та страждань».

Антон Геращенко на своїй сторінці у Facebook повідомив, що українські медики повернулися з Італії, де надавали фахову допомогу у протидії коронавірусу COVID-19.