Угорський прем’єр Віктор Орбан остаточно перейшов на бік Зла

  Угорський прем’єр Віктор Орбан вважає, що санкції ЄС проти Кремля не спрацювали, і, пропонує “зосередитись на мирних переговорах та складанні доброї мирної пропозиції… замість перемоги у війні”.


  Орбан заявив, що Україна ніколи не виграє війну проти РФ, “бо російська армія має асиметричну перевагу”. При цьому він наголосив, що для мирних переговорів між Росією та Україною немає жодних шансів.


  Після такого “вступу” Орбан одразу озвучив “побажання” Кремля у бік США.  З вуст В.Орбана це прозвучало наступним чином: “Оскільки Росія хоче гарантій безпеки, цю війну можна закінчити лише мирними переговорами між Росією та Америкою“. 


  Намагаючись усадити за “стіл переговорів” хоча б когось, в той же час Кремлю вкрай потрібно отримати тривалу оперативну паузу. Під час імітації “мирних переговорів” рашисти зможуть пришвидшеними темпами відновити втрати особового складу.

 

  Москва планує вже до кінця липня сформувати 16 нових батальйонів та ще 1 армійський корпус у Нижегородській області, повідомив речник ГУР МОУ Вадим Скибіцький.

 

  “Ми чітко знаємо, що на сьогоднішній день вже сформовано 8 батальйонів. Планується сформувати до кінця місяця ще 8 батальйонів, це буде 16 батальйонів. За нашими оцінками – близько 4 тисяч людей у кожному регіоні, у тому числі у Криму буде такий батальйон”, – повідомив речник ГУР МОУ


   А стосовно Віктора Орбана потрібно відзначити, що не тільки він, а й все сьогоднішнє керівництво Угорщини, послідовно демонструють антиукраїнську позицію від самого початку повномасштабної російської агресії.

 

  Прикриваючись угорцями Закарпаття, керівництво Угорщини на початку 21 століття чітко демонструє відсталу “політичну свідомість” угорського керівництва першої половини-середини 20 століття. І керівництву України в цій ситуації потрібно невідкладно розробити комплекс заходів по “стримуванню Угорщини”, а не обмежуватись лише одними “відповідними заявами”.


Юріс Шалтіс, НОВА: новини ветеранів АТО/ООС