Угорщина продовжила угоду з росією про додаткове постачання газу

  Угорщина продовжила угоду з росією про додаткове постачання газу та домовилася про пільговий режим оплати основних обсягів палива, отриманих від “Газпрому”. Про це заявив міністр іноземних справ і зовнішньоекономічних зв’язків Угорщини Петер Сіярто після переговорів у москві з віце-прем’єром рфії Олександром Новаком.

  У минулому році сторони уклали угоду про додаткові постачання газу на Угорщину понад обсяги, які були встановлені довгостроковим контрактом. “Газпром збереже цю опцію” — зазначив Сіярто. росія збирається пстачати газ через “Турецький потік” (Turkstream).

  “80-85% поставок газу в Уйобщину здійснюється безпосередньо з Росії. Тому їх безперервність і безперебійність мають фундаментальне і вирішальне значення”, – сказав Сіярто.

  Нещодавно міністр іноземних справ і зовнішньоекономічних зв’язків Угорщини їздив в Білорусь і там озвучив “позицію миру” в російсько-українській війні. Він говорив про об’єктивність, що дуже “переживає за людей, яких вбивають”. Але, як ми бачимо на практиці, ця “угорська об’єктивність” дуже сильно смердить російським газом.

  Юріс Шалтіс, НОВА: новини ветеранів

НАГАДУЄМО:

У Верховній Раді пропонують визнати Білорусь територію тимчасово окупованою росією