У Запоріжжі відкрили Центр ветеранського розвитку

  Під час робочого візиту до Запоріжжя міністерка у справах ветеранів України Юлія Лапутіна разом з очільником Запорізької ОВА Юрієм Малашком відкрили Центр ветеранського розвитку, інформує Мінветеранів.

  Базою для Центру ветеранського розвитку став комунальний заклад вищої освіти “Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія”. Даний навчальний заклад  має потужні освітні та матеріально-технічні спроможності, щоб забезпечити усі потреби у професійній, психологічній, соціальній підтримці ветеранів й ветеранок війни та членів їхніх сімей на шляху реінтеграції до цивільного життя.

  У Центрі ветеранського розвитку надаватимуть юридичну, психологічну допомогу, працює соціальний робітник, фахівець із професійного розвитку. Особливістю закладу є кімната арт-терапії. Це вид психотерапії та психологічної корекції, заснований на мистецтві та творчостi. Юлія Лапутіна особисто спробувала себе у ньому та разом з фахівцями Центру намалювали картину єднання.

  Як зазначив очільник Запорізької ОВА Юрій Малашко, наступний етап роботи – створення ветеранського хабу, який стане майданчиком, де колишні воїни зможуть обмінюватися досвідом, знаходити однодумців, обговорювати наболіле.

НАГАДУЄМО: