У рашистів все іде за планом

  Головний шаман Росії Сергій Шойгу заявив, що низькі “темпи спецоперації” – це “свідоме рішення, щоб уникнути жертв”, а так – все “йде за планом”. Разом з тим він поскаржився, що США намагаються виснажити російські ресурси через війну в Україні, щоб “усунути стратегічного конкурента”.


  На шостий місяць війни оленяр завів стару пісню, що російські окупанти в Україні не стріляють по цивільних, про “біолабораторію США” та “розширення НАТО на Схід” як виправдання розв’язаної війни проти України. Але чомусь не згадав. що на Росії нічого не змогли заподіяти вступу Фінляндії та Швеції до Альянсу.


  А поки “стратегічний конкурент” США по всьому Світу клянчить безпілотники, щоб відстояти звання “другої армії”, в генштабі рашистів почали наполягати на проведенні загальної мобілізації. Причина – рашисти зіткнулися з нестачею людей через великі втрати: «У генштабі вже не приховують, що нестача солдатів і офіцерів набула катастрофічних масштабів. Чисельність військ, що вторглися в Україну, включаючи насильно відправлених на фронт жителів «л/днр», становила до 180 тисяч осіб, тоді як чисельність української армії доведена до понад 700 тисяч осіб».

 

Заставка НАГАДУЄМО