Часопис війни: 183 доба (КАРТИ)

чаоспис

  В День Незалежності України по всій країні було оголошено 189 повітряних тривог – максимальну кількість з початку війни. Про ситуацію на фронті інформує пресслужба Генштабу ЗСУ.

 

На Волинському, Поліському та Сіверському напрямках обстановка без змін.


На Харківському напрямку ворог здійснював обстріли із тяжкого озброєння по всій лінії фронту.


На Слов’янському напрямку ворог вів штурмові дії у напрямку Пасіка – Долина, успіху не мав. Здійснив обстріл з артилерії населених пунктів Велика Комишуваха, Нова Дмитрівка та Бражківка.

Заставка КАРТИ

На Краматорському напрямку зафіксовано обстріли із танків, ствольної артилерії та РСЗВ біля Спірного, Івано-Дар’ївки, Званівки, Серебрянки та Сіверська.


На Бахмутському напрямку противник безуспішно намагався вести наступ у напрямку Травневе – Кодема. Обстріляв н.п. Бахмут, Соледар, Весела Долина, Майорськ, Шуми, Зайцеве, Білогорівка, Кодема та Яковлівка, задіяв авіацію для ударів поблизу Соледара та Зайцевого.

Заставка КАРТИ

На Авдіївському напрямку противник намагався вести наступ у напрямку Піски – Первомайське, успіху не мав. Також були обстріляні н.п. Покровськ, Нетайлове, Первомайськ, Орлівка, Водяне, Новобахмутівка, Шуми та Нью-Йорк. Ворожа авіація діяла біля Мар’їнки, Красногорівки та Невельського. 

 

Заставка КАРТИ

У Чорному морі корабельне угруповання противника продовжує виконувати завдання блокування цивільного судноплавства та ураження об’єктів в глибині території України.

 

Заставка НАГАДУЄМО