У Львові розширили програму підтримки ветеранів війни

У Львові переглянули програму підтримки ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України та деяких інших категорій осіб. Згідно зі змінами, тепер компенсацію можуть отримати ветерани та їхні рідні, котрі лікуватимуть різні залежності: алкогольної, наркотичної, ігрової тощо. Окрім цього, передбачать додаткову соціальну та медичну підтримку родин полонених та зниклих безвісти військових.

Таке рішення підтримали під час сесії міської ради у четвер, 16 травня.

Невдовзі порядок надання компенсації мають затвердити на засіданні виконавчого комітету.

Є пропозиція запровадити додаткові соціальні пільги для сімей військовослужбовців, які потрапили в полон чи зникли безвісти – мешканців Львівської громади.

Заступниця керівника міського управління соцзахисту Леся Дронь, пояснила, що йдеться насамперед про психологічну підтримку, медичну допомогу, а також соціальний супровід.

«На державному рівні для родин полонених та зниклих безвісти оборонців України гарантовано соціальний захист, зокрема грошові виплати та пільги. Проте навіть з урахуванням державних соціальних гарантій, ці родини потребують підтримки на місцевому рівні», — сказала вона.