Як оплачуватимуть працю фахівця із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб

Мінекономіки розробило проєкт постанови КМУ «Деякі питання оплати праці фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб». Про це пише “Бухгалтерія для бюджету та ОМС”.

Розділі XLIII Схеми тарифних розрядів посад керівних, наукових, науково-педагогічних, педагогічних працівників, професіоналів, фахівців та інших працівників бюджетних установ, закладів та організацій (додаток 2 до Постанови № 1298) пропонують виокремити діапазон тарифних розрядів за ЄТС для посади – Фахівець із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб.

Посадовий оклад фахівцю із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб пропонують визначати за 11–14 тарифним розрядом за ЄТС.

Цим фахівцям виплачуватимуть надбавку за особливий характер праці у розмірі до 50% посадового окладу за фактично відпрацьований час.

Критерії щодо визначення конкретного розміру надбавки визначатиме керівник відповідної установи, закладу та організації залежно від своєчасності та якості наданих послуг та виключно в межах фонду заробітної плати, затвердженого в кошторисі.