У Києві відкрився ХІ Книжковий Арсенал

  У четвер у Києві офіційно відкрився ХІ Міжнародний фестиваль “Книжковий Арсенал” – одна з найбільших літературно-мистецьких подій України, яка торік не відбулась через початок повномасштабного вторгнення рфії в Україну.
Фестиваль книги триватиме з 22 по 25 червня 2023 року. На його гостей очікує понад 300 подій та ярмарок з найцікавішими літературними новинками – на своїй вітрині Книжковий Арсенал покаже 1300 нових книжок від 77 українських видавців.

  За сприяння Міністерства у справах ветеранів України (Мінвет) на фестивалі цьоріч представлена спеціальна секція видань “Книга про російсько-українську війну”. Загалом у секції презентовано понад 120 книг, які написані як військовими, так і цивільними, волонтерами, свідками подій повномасштабного російського вторгнення, а також книги, що видані ветеранськими видавництвами.

  Понад авторами 25 книг є ветерани війни. Вони написані в різних жанрах: документалістика, художня проза, поезія, свідчення з окупації, фотоальбоми. Також є стенд з дитячою літературою про війну, яка допоможе батькам підтримати дітей та сформувати світогляд малечі щодо подій сьогодення.

  На відкриття ХІ Книжкового Арсеналу і Президент України Володимир Зеленський разом із дружиною. Вони придбали декілька видань, зокрема, Володимира Вакуленка “Я перетворююсь… Щоденник окупації. Вибрані вірші”, “Telegraf#2. Креатив у війні”.

НАГАДУЄМО:

Міський голова Києва Віталій Кличко звинувачує Офіс Президента